| Torarinchi a întrebat:

Stie careva cum pot sa pun emoticoane langa numele contactelor din agenda la S5?

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Pai la tastatura trebuie sa ai un buton cu emoticoane... daca nu are iti recomand emoji, go keyboard. Sunt multe aplicatii pe Magazin Play, cauta si vei gasi, s-ar putea chiar sa iti placa.

1 răspuns:
| JohnyMoga a răspuns:

Contactul trebuie intr-adevar salvat in memoria telefonului si nu pe cartela SIM.
Poti atasa poza persoanei dorite in doua moduri:

1. Intrii in agenda telefonului, selectezi persoana dorita >> apesi tasta de Meniu >> Edit >> acum selectezi spatiul aferent pozei si alegi intre Album (pentru selectarea unei poze din galerie) sau Take Photo (daca vrei sa fotografiezi persoana respectiva).

2. Intrii in galeria foto, selectezi poza dorita, apesi Menu >> More >> Set as >> Contact icon >> acum cauti in agenda persoana dorita