| Ady21 a întrebat:

Stie cineva cum pot face la un telefon Huawei Ascend y530 sa apara procentajul la baterie? Adica sa apara cat % mai am baterie?
P.S: Daca intru la >setari-acumulator...nu am optiunea aceea sa bifez sa imi apara.!
Exista vreo aplicatie care poate sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Descarca-ti DU Battery Saver & Widgets. Iti da si procentaj in bara de sus, ai si widgeturi daca vrei si iti prelungeste si viata bateriei.

2 răspunsuri:
| Gogoci_Cornel_1948 a răspuns:

Exista vreo aplicatie, care sa apara procentajul la baterie tel Huawei y530

| Gogoci_Cornel_1948 a răspuns:

Stie cineva cum poate un tel Huawei y530, sa apara procentajul la baterie?