| ady1o a întrebat:

Stie cineva cum pot face sa imi apara un pop up de genul asta pe un Samsung Galaxy S4 Black Edition dar sa nu fie nevoie de root,daca exista ceva aplicatie, mi se pare foarte util, dau funda, multumesc.

http://techview.me/......452544.png

1 răspuns:
| AlissBrie a răspuns:

Pe Samsung galaxy s4 obtii foarte usor asta direct din setarile telefonului fara sa fie nevoie de o aplicatie anume.
Intrii in setarile telefonului ->dispozitivul meu -> sunete si notificari -> alte sunete -> aplicatii Samsung, mesaje ->si bifezi Afisare pop-up si previzualizare mesaj happy Bafta!:*