| Alle02 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot gasi telefoane ieftine?
De preferabil,noi, nu la mana a doua.
Multumes.

Răspuns Câştigător
| Ionutz_Alex_2000 a răspuns:

Cel mai de incredere site este eMAG, au o gama foarte variata de produse, preturi bune si foarte multe oferte.
http://www.emag.ro
Poti cumpara si în rate sau chiar telefoane RESIGILATE la un pret cu 400-500 lei mai ieftin decat cele cu sigiliu original.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu exista telefoane ieftine, toate au acelasi pret +/- 50 lei, e vorba de importator nu de magazine.
recomand un telefon de minim 14 mil.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Buna!
Cel mai bun raspuns pentru aceasta intrebare este www.price.ro
Astept funda :D acolo sunt cele mai mici preturi de pe internet!

| Biancutzika a răspuns:

Ia.ti de la digi. Sunt la abonament si eu pe al meu platesc 15 lei pe luna. E dual sim deci bagi si cartela de Orange. In plus ai net nelimitat. Mai ieftine ca la digi nu gasesti. Funda pls

| Skiller1997 a răspuns:

Amazon sau eMAG