| CTLN a întrebat:

Sunt bune de ceva windows phone-urile? si spuneti-mi un windows phone pana in 11 mil. funda

2 răspunsuri:
| Leo32 a răspuns:

Salut, da sunt foarte bune eu am Nokia Lumia 625 si e foarte rapid si performant chiar daca nu are procesor si multi rami si este si ieftin. Iti recomand Lumia 1320 cam cu 1000 lei apx. si este foarte frumos si in general Nokia lumia fac poze incomparabile cu alte telefoane, mai ales Lumia 1020 cu 41 mp. Eu iti recomand cu drag un Nokia Lumia, la inceput eram cam dezamagit cand l-am primit cadou dar acum nu l-as da nici pe Iphone nici pe alt telefon. Bafta

| CTLN explică (pentru Leo32):

Nu e prea mare 1320?