| CTLN a întrebat:

Sunt bune de ceva windows phone-urile? si spuneti-mi un windows phone pana in 11 mil. funda

1 răspuns:
| AndreiRadu00 a răspuns:

Uite dupa parerea mea nu zic in numele tuturor dar windows phone mi se pare cel mai mare **** facut vreodata iti sugerez mai bine android merge foarte bine poti sa iti iei un Samsung galaxy s2 asta il am eu si merge foarte bine e 6-7 milioane pretul standard acum sau un s2+ e 7-8-9 milioane sau un s3 11-12-13 milioane cam astea sunt preturile