| SuperFLO a întrebat:

Sunt posesorul unui Iphone 4 cu Gevey SIM, am facut prostia si am dat update la niste tampeni din Cydia, mi-a cerut sa dau restart si dupa aia a ramas blocat pe sigla. Nu stiu nimic in rest de telefon, am incercat sa il conectez la itunes dar imi cere sa deblochez telefonul, dar daca nu se deschide sunt pot sa il deblochez. Va rog ajutati-ma cu un sfat un link.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra in DFU mode, si vezi daca merge. Daca nu merge, tot in dfu mode incearca sa-l resoftezi daca ai ios-ul.O sa pierzi mai tot din el. Ori daca ai garantie sau ceva, du-l la garantie.

| SuperFLO explică:

Nu intra in DFU mode sad