| afrodita3333 a întrebat:

Telefoanele la mana a II a de la GSM sunt replici? Am vazut ca preturile sunt cam la jumare fata de cele noi.

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pai daca sunt la mana a doua nu e normal sa fie mai ieftine decat cele noi?
Faptul ca sunt falsuri, contrafaceri, iar e normal sa fie mai ieftine decat originalul.

| YoIustin a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei telefon la mana a 2-a. Nu stii ce "buba" poate sa aiba. De aceea unele lucruri e mai bine sa le cumper noi.