| Catalina887 a întrebat:

Telefonul HTC desire C este bun?

3 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

Nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La preţul pe care-l are ( 700-800 lei ) este BUN; e adevărat că sunt şi altele mult mai performante, dar la 1200-1400 lei...

Are : display/ecran mărişor ( 3.5 inci ), memorie internă acceptabilă ( 4 GB, 512 MB RAM ), slot card de memorie ( până la 32GB ); cameră de 5 MP, 2592 x 1944 pixeli, autofocus; sistem operare bun, Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich); procesor acceptabil ( 600 MHz ), baterie satisfăcătoare ( Li-Ion 1230 mAh ), etc.

Pentru alte detalii vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/HTC-Desire-C-Flamenco-Red.html

| Catalina887 explică:

Dar HTC one X sau HTC one S? Acestea cum sunt?