| Carmen12345678 a întrebat:

TPU. am o intrebare, am 2 telefoane unu Allview a 4 you si unul Samsung galaxy pocket 2.
Ei bine, vreua sa va intreb care este mai bun dintre cele 2? Ma puteti ajuta, va rog!

3 răspunsuri:
| Gabriela_Alina_1996 a răspuns:

In general Samsung este o firma foarte ok, dar eu ti-as recomanda Allview doarece si mama are unul si nu a avut pana acum probleme cu el... (Il are de un an) Mai cunosc si alte prietene care eu aceasta firma si sunt foarte incantate happy Aceasta este parerea mea!

| VibeTrix a răspuns:

Nu e bun Samsung. Iti spun din experienta. Eu ti-as zice Allview. Dar avand in vedere ca amandoua nu sunt chiar foarte bune....Deci..ALLVIEW! happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A4 You, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/825649,1018441

Toate cele bune.