| TanyaTanny a întrebat:

TPU, prietenul meu are o un telefon Samsung galaxy s7, replica. Telefonul nu se mai aprinde deloc. Ce putem face?

7 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Mergeti la un service pentru reparat telefoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce s-a intamplat cu el...sigur s-a stricat..replicile astea nu cred ca au cine stie ce calitate.

| Gabor10 a răspuns:

E replic in Plm, aruncat

| mihai69 a răspuns:

Ați încercat cu bricheta? Dacă nici așa nu se aprinde, mai rămâne doar aparatul de sudură.
Nu de alta, dar altceva decât „artificii" nu prea ai ce face cu aceste păcăleli de telefoane.

| Strepix a răspuns:

Daca nici cand il pui la incarcat nu merge, nu mai ai ce sa-i faci.
Replicile tin cateva saptamani, maxim luni si dupa se strica. N-ai cum sa-l repari, nu gasesti piese la el, nu-i original.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Se poate schimba situatia aruncandul in cel mai apropiat cos de gunoi, nu mai cumparati porcari ca aruncati banii pe fereastra.

| darrio2007 a răspuns:

La reparat cu el. Daca se mai poate.