| anonim_4396 a întrebat:

Un site unde pot cumpara telefoane la mana a doua? Dar vreau sa fie un site serios...pentru ca nu vreau sa mi se intample sa comand telefonul si in loc sa primesc telefonul sa imi trimita cine stie ce acolo in colet.

2 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

De ce nu incerci pe olx, dar selecteaza orasul tau! daca gasesti un telefon sa-ti placa ai avantajul ca il poti vedea, verifica, te intalnesti cu persoana, economisesti si transportul. Sau pe okazii dar verifica calificativele, daca nu au calificative, nu te risca.

| nugasescusernameliber a răspuns:

PS: mai poti cere vanzatorului livrare cu verificare. Te v-a costa putin mai mult transportul, dar poti verifica coletul inainte de a-l achita.