| anonim_4396 a întrebat:

Un telefon bun, raport calitate preț?
Momentan am un Huawei p8 lite 2017 și timp de 3 ani am fost mulțumită, acum e timpul pentru o schimbare happy

5 răspunsuri:
| Pasiunepentrumasini a răspuns:

Pai daca merge bine de ce trebuie sa il schimbi? Nu inteleg

| RaduRobertRO a răspuns:

Sunt multe telefoane ok calitate - preț, asa ca va trebui sa spui si la ce suma te gândești. Oricum nu flagship ca alea sunt scumpe si momentan nu e nimic atractiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xiaomi poco x3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți recomand Samsung Galaxy A50 sau A71.

| Daiana19322 a răspuns:

Buna. Depinde ce iti doresti. Poti alege Iphone 11 pro max de exemplu. Daca vrei pentru fotografii, momentan Huawei p40 pro e printre cele mai bune la acest capitol. Uite aici o descriere si comparatie intre diverse telefoane: https://www.gardianul.ro/electronice/cel-mai-bun-smartphone/