| anonimaanbctpm811 a întrebat:

Huawei P9 Lite 2017 e telefon bun?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=-OCaRnBefxc
prezentare buhnici despre telefon

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ultimele modele de Huawei sunt reusite. Eu am P9 normal de mai bine de 1 an deja si nu am avut nicio problema cu el, si se misca foarte bine

| Crackman a răspuns:

Este bun depinde ce vrei.

| TheRealFantasy a răspuns:

E bun la pretul ala, memoria de stocare nu e fenomenala nici la ram, in rest e bun, la pretul pe care il are.
Se poate si mai bine, eu personal as recomanda sa iei telefoane cat mai "full" se poate si cat mai performante per total, nu doar la o caracteristica-doua. Nu zic ca asta nu e bun, e bun isi merita banii oarecum, dar e loc de mai bine.