| banu007 a întrebat:

Unde as putea vinde un Nokia n8 original in afara de okazi si mercador?

5 răspunsuri:
| giulia224 a răspuns:

Tocmai.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la o piata dinaia mare unde se vind de toate de la haine, ceasuri pana la mancare. Sau mai bine daca ai pe cineva la piata da-il lui sa ti-l vanda.
Sau fa-ti reclama pe facebook sau msn ca am mai vazu altii care facaeu asa.
Sper ca te-am ajutat funda pls big grin.

| pornotash a răspuns:

Te duci la un targ din zona unde stai tu si acolo negociezii cu oamenii care sunt interesatii de telefon! Funda? big grin

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pe tocmai poti sa il vinzi.Bafta