| Gaby405 a întrebat:

URGENT TPU! De unde pot lua un cod de deblocare pentru un Nokia 5230? cu imei-ul :059351035257744 funda + vot

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, depinde la ce te referi. Codul de deblocare la Nokia, din fabrica este 12345 si nu are legatura cu Imei-ul telefonului. Daca te referi la decodare, ar fi bine sa faci asta intr-un service autorizat.

| 8mariastar a răspuns:

Du-te de unde ai cumparat telefonul sau uite-te in carticica aia pe care ti-a dat-o odata cu trlefonul