| RauL8229 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, dau funda! Am un Nokia lumia 800, si ma cam enerveaza ca sunt foarte mute aplicatii pe bani. As vrea sa fac cumva sa le iau gratis. Am m-ai facut asa la iphone dar la Nokia nu gasesc cum sa fac. Am cautat pe youtube, peste tot si nu gasesc. Ma puteti ajuta? Cum as putea face?

1 răspuns:
| jj95 a răspuns:

Ai putea intra pe cateva siteuri:
mobile9 de pe pc si le tragi in telefon cu cablul de date, sau direct de pe netul telefonului in :waptrick sau wapcorn.
Bafta!