| RaulStefan1 a întrebat:

Salut TPU,
Cine are Nokia lumia 520, si ma poate ajuta si pe mine, nu gasesc nimic ce mi se trimite prin bluetooth si nici ce bag eu prin cablu de date, ce aplicatii trebuie sa bag pe el?

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Salut!
Muzica si filmuletele ar trebui sa se salveze in muzica si pozele la fotografii.
Daca cumva încerci sa iei fisiere.xap, trebuie sa le pui pe un card, intrii in Magazin si o sa iti apara SD Card.
Daca vrei sa iei fisiere.xap piratate (sa zicem jocuri), iti trebuie un cont Developer Unlock (momentan nu poti face din România).
Bafta!