| adi234121 a întrebat:

Va rog frumos pe toti sa ma ajutati cum pot sa blochez un numar de telefon am Utok 351 d dau funda! Imi e foarte important ca unu tot imi opreste telefonul

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Suna de pe necunoscut sau numar vizibil?
In primul rand poti sa nu ii raspunzi, ca sa nu mai vlocheze telefonul, iar daca te suna de pe numar ascuns, descarca de pe magazin play, aplicatia Blacklist Plus, intra la configurari si alege optiunea " blocare numere ascunse ".

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Instaleaza o aplicatie de blacklist si pune numarul respectiv acolo.