| Cristi_Cristian_1974 a întrebat:

Vand / Schimb iPod touch 1g cu modele de iPhone 4, 4s, 4gs, 5 +dif sau Samsung galaxy...

2 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Fara suparare, dar nu cred ca acest anunt are vreun rost pe acest site. TPU nu este un site pentru a cumpara/vinde/negocia obiecte. Daca vrei sa faci asa ceva, intra si tu pe Amazon sau Tocmai.ro, ca tot e din Romania.
Si app. daca vrei sa dai la cineva iPod touch 1g pe iPhone 4/4s/4g sau iPhone 5, trebuie sa dai diferenta mare.

| CristiPalidu a răspuns:

Posteaza pe okazii.ro