| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Voi ce ati alege? Samsung galaxy s II sau Iphone 6? Vreau niște pro si contra. Fundita!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

7 răspunsuri:
| Biancaveve a răspuns:

Samsung galaxy s 2. E cel mai tare tel...cel putin firma.
Funda?

| TsonPing a răspuns:

Daa ai bani de Iphone 6 de ce nu cumperi S4 sau S5, Android-ul de la Samsung e super tare
Dar din ce vrei tu sa alegi ti-as spune sa iei Galaxy S II pentru ca, cu Iphone o sa-ti manci nervii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S 2

| Toma_Andreea_1995 a răspuns:

Iphone 6

| Priza33 a răspuns:

Eu as alege s II fiindca androidul are mult mai multe jocuri si aplicatii din aste dar daca vrei un telefon asa mai elegant alegi i phone 6 desigur.Deci mai pe scurt s 2 distractie si iphone 6 eleganta big grin

| T0T a răspuns:

E mult mai bun Iphone 6 dar e și mai scump. Ca și calitate clar Iphone 6.

| ddeennyyssaa13 explică:

Am uitat sa menționez ca deja am un s 2 dar unchiul meu ar vrea sa imi cumpere un iphone 6...doar ca eu cu i.o.s-ul nu sunt prea buna "prietena"...si as putea sa ii spun sa îmi cumpere unul cu android cam la același preț.dar nu știu care?