| anonim24248 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu pe care merita sa il cumpar. iPhone 12 sau iPhone 12 pro? Pentru camera ma intereseaza mai mult

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman a răspuns:

IPhone 12 pro.

| Den1sa a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti iei iphone 12, de ce?, pentru ca la iphone 12 pro camerele sunt aceleas doar mai este una care e pentru zoom dar practic telefonul nici nu o foloseste, dar o le foloseste tot pe alea 2 care sunt si pe 12 si in plus economisesti si ceva bani : )

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Asta-i ultima problema. Sa fii ingrijorat de ce pateu mai ieftin sa-ti iei dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim24248 explică (pentru SevenScents):

Vreau sa il cumpar pentru o durata mai mare de timp si camera este un aspect important, o baterie o schimbi sau mergi cu bateria externa iar jocuri nu prea ma joc