| superpissy40 a întrebat:

Vreau sa imi descarc niste aplicatii de pe Google Play, dar nu pot.Priviti ce imi apare: http://imgur.com/YQn9xe4 Dar eu nu imi mai amintesc parola la unul din conturi, asa ca mi-am facut altul.Am incercat si cu cel nou adica m-am conectat la el, dar tot la fel imi apare si nu stiu ce sa fac.Incerc sa descarc o aplicatie, dar nu merge ca imi apare ce este in imagine.Ce poate fi? Funda :)

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Pentru a putea sa descarci de pe play store trebuie sa ai cont pe google.Ori ai resetat telefonul si ai omis sa pui datele contului google, ori trebui sa iti creezi un cont google.

1 răspuns:
| dia456 a răspuns:

Poate fi o eroare de soft...