| Eugeniusu a întrebat:

Vreau sa imi scot un telefon pe abonament de la Orange.
Pot sa fac abonamentul cu numarul meu actual Orange, fara a-mi da ei alt numar?
Si ce abonament imi recomandati sa fac? As vrea sa-mi schimb telefonul cu un Samsung sau Iphone, dar sa nu fie nici prea scump abonamentul. Vreau mai multe detalii, cat e ok sa platesc, si cum platesc, pe luna?

2 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

Nu crezi ca cel mai bine e sa vorbesti cu cei de la Orange?
De unde am putea stii noi ce abonament iti permiti tu?
Eu te sfatuiesc sa iti faci un abonament pe care ti-l poti permite si care sa iti ofere resursele necesare!

| TheSpell a răspuns:

Da, se poate face abonament cu numărul actual.
Cât despre detalii în legătură cu ofertele, numai ei te pot ajuta.