| Kolors a întrebat:

Vreau sa-mi iau telefonul asta http://www.okazii.ro/......a142116558 (replica),intrebarea mea este:cat o sa ma tina? daca o sa imi cada din mana o sa mai functioneze? Nu-mi spuneti sa nu mi-l iau, m-am hotarat deja.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut123456789 a răspuns:

Nu este chiar asa de stralucit te tine dar nu mult...nu chiar ca un Nokia dar te gandesti ca totusi este cam slabut din punct de vedere al camerei sau al rezistentei ecranului care se sparge destul de usor iti spun din propria experienta.eu iti recomand un Samsung galaxy s3, s4, note1, note2 sau note3.eu chiar urmez sa-mi iau un note 3 si sunt super acele telefoane.sau daca vrei tot iphone ia-ti unul original deoarece este mai bun decat replica.Bafta daca iti cumperi replica.