| rentie a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy Mini 2, si vreau parerile voastre, insa vreau tot odata sa stiu daca chiar si jocurile 3D, adica cu grafica buna, vor merge pe acest telefon?

Răspuns Câştigător
| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy mini 2 de aproape 2 ani si chiar nu pot sa zici nimic rau despre telefon, este unul foarte bun, in acesti ani doar daca mi s-a blocat de 2-3 ori. Nu am eu 1000 de jocuri, dar am vreo 10-15 si merg destul de bine. Chiar si jocuri 3D merg bine, nu toate dar majoritatea merg. Daca vrei un telefon numai pentru jocuri nu e o alege foarte buna.

1 răspuns:
| extremeA07 a răspuns:

Nu merg cine stie ce jocuri pe el din pacate. Ai putea sa iti mai strangi ceva bani pentru un telefon mai bun daca doresti jocuri cu grafica buna, mai ales cele 3D.