| Rooobi a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu ma pot decide intre Samsung S5610 si Nokia X2-00. Care e mai bun si in ce privinte?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Am avut Nokia x 2 si camera foto chiar daca este de 5 megapixeli nu face poze mai bune ca o camera de 2 megapixeli acel Nokia x2.00 este bun doar pentru muzica si atat in Samsung s5610 il detine sora mea si mie unul imi place mult de ce pentru ca are viteza pe net de 7.2 mega pe secunda, camera foto este excelenta si blitul surprinzator de puternic dar mai bine alege un Samsung galaxy mini 2winking