| anonim_4396 a întrebat:

Buna,are cineva telefon Samsung S5610? ca vreau sa-mi cumpar.E bun?

Răspuns Câştigător
| Rάđü a răspuns:

Da, iti recomand telefonul cu toata inima, eu il am de jumatate de an si nu are nimic. Face poze excelente cu camera de 5 megapixeli, bateria tine si o luna fara sa o incarci daca il mai conectezi la calculator cate 5 min sa mai bagi ceva pe el, si eu stau destul de mult pe telefon. Ai viteza de internet HDSPA(3G+)-maximul care exista la acest moment, si eu am profitat din plin de aceasta viteza, imi bateam joc de prieteni ca mie imi mergea netu mai bine decat le mergea lor pe calculator laughing. Deci este un telefon foarbe bun pe care ti-l recomand cu placere.

2 răspunsuri:
| Rάđü a răspuns:

Si stai ca am uitat sa spun că are pe el facebook, yahoo messenger, twitter, mail si multe altele...
SI in plus, daca vrei neaparat telefon cu tastatura clasica eu il consider pe acesta ca fiind cel mai bun telefon cu forma clasica(fara touchscreen sau qwerty )

| Rάđü a răspuns:

*nu va nici o problema cu mesajele de la Orange si prepay
*poti bloca apelurile la meniu-setari-apel--toate apelurile-respingere automata-( si acolo iti apare pornit/oprit (pentru. necunoscut) si la lista de respingere poti adauga tu numerele pe care doresti sa nu te mai poata apela