| Deeede a întrebat:

Vreau sa-mi schimb geamul la Samsung j5, trebuie sa schimb si display-ul sau pot schimba doar geamul?

2 răspunsuri:
| dariaprincess a răspuns:

Din câte știu eu poți doar geamul, dar când eu am spart tel. Mergea display-ul dar a schimbat cu totul, la tata a schimbat fără display și era spart la fel, depinde unde îl schimbi

| 45ile a răspuns:

Poți găsi pe gsm net cu 60 lei. Cumpăratl si dul după sa ți-l monteze. nu te du la gsm ca îți ia vreo 200 pe touchscreen + montaj si restul