| mgolea37 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri tari pentru androidhappy happy

Răspuns Câştigător
| maria89nic a răspuns:

Temple Run 1 & 2, Subway Surf, Minion Rush, Wonder Zoo, Candy Crush Saga, Minecraft Pocket Edition, Happy Jump, Real Racing, Fast and Furious 6...

3 răspunsuri:
| Anonimattotall a răspuns:

Subway surfers
temple run oz
piggly
slice ice
fruit ninja
doodle jump
hill climb racing
pou
pudding monsters
prize claw
dr drive
aspfalt 7
fazan
lost temple 2
clouds&sheep
seven stars 2
bounce ball
candy crush saga
cut the rope
from cheese
jetpal joyride
logo quiz
pottery
remi litewonder zoo
vsfb2
where's my water
perry
mikey
hungry shark evolution

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Ceea ce e mai jos nu se numesc jocuri tari straight face. Six-guns, AWP evolution DEAD TIGREE ASPHALT 6 REAL RACING 3 NOVA 3 Gangsta rio city of saint FRONT LINE D-DAY COMMANDO. ( incearca jocurile de la glu mobile, gameloft si EA games. daca sunt cu bani iale de pe net. daca nu iale pe tableta ( sau pe telefon daca ai unu smecher ) prin wi fi doar. unele jocuri au nevoie de sd data care o pui in sdcard/android/obb ( sunt destul de mari alea )

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Pou
- Temple Run
- Ninja Bubble
- Fruitito
- Fruit Ninja
- Bucketz
- Angry Birds
- X şi 0

Pa-pa.