| eubahhh a întrebat:

1. un salut de inceput.
2.cum te numesti?
3.cati ani ai si care e data ta de nastere?
4. ce zodie esti?
5.de unde esti?
6.ai prieteni? cati si cat de bine te intelegi cu ei?
7.care este tara ta preferata? pe unde ai vrea sa mai calatoresti?
8. ce parere ai despre mine?big grin
9.ai avut o intamplare placuta/neplacuta? spune-o
10. ce animal de casa ai? cum il cheama?
11.ai hooby-uri? spune-le
12. o amintire frumoasa de la tinelove struck
13. ti-ai inselat vreodata prietena/ul? cum a fost?
14.ai curaj sa-mi lasi id-ul tau? sa vedem...

39 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Hey!
carmen
pesti
bucuresti
normal, am f mult prieteni la care tin f tare
mexic, as vrea s-o vizitez
deocamdata nu te cunosc dar dupa ce te voi cunoaste probabil ca buna
Am avut mai multe, dar imi e lene sa le spun acum
am doi catei, mimi si micky, soi doi papagali
muzica, dans, si actorie
prietenia este cel mai frumos lucru de pe pamant, daca sti ce inseamna prietenia inseamna ca-i inv ceva la scoala.
nu am inselat niciodata, cel putin pana acum big grin
ti l-am lasat prin pm
te pup

| PA21345678i9 a răspuns:

Hallo

maria

14 ani-28 noiembrie

sagetator

sibiu

am... dar foarte putini sunt adevarati...doar vreo 2 3[cu care pot sa vb orice si sa am incredere in ei]

n-am tara preferata-vreau in londra si paris:X:X:Xlaughing

pai nu te cunosc asa ca nas putea spune

hmm...prea multelaughingdar spun doar una.tocmai imi cumparasem niste cizme noi cu talpa dreapta si cam alunecam cu ei.am mers la scoala si supriza. tipu de care eram indragostita pe atunci era in pauza si se uita insistent la mine. eu fiind neatenta si cu un ghiozdan urias in spate doar ajung in dreptul lui si BUFF...am cazut pe spate datorita ghetii si cizmelorrolling eyesrolling on the floor)))d atunci n-am mai vb cu el de rusinelaughing

2 cainii[pitbull] BAL si BETTy:X

pai romanele prietenii inotul chitariile netul pictura si viata

cauta pe net ceva:laughingacum n-am inspiratie

nu am avut ocaziaoh go on

little_punk_kid28@yahoo.com

| pretty27girl a răspuns:

1. heyy
2. Maria
3. 11 ani, 02 iulie 1998
4. rac
5. prefer sa nu zic. big grin
6. da, ma inteleg bine cu toti. am destul de multi
7. USA,. acolo as vrea sa calatoresc big grin
8. hm... nu te cunosc dar cred ca esti o persoana de treaba happy
9. am avut multe placute/neplacute nu le spun pe toate acum
10. nu am
11. sport, muzica, fashon:X
12. hmm am multee
13. nu am prieten, dar vreau
14. noop nol las

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

1. Buna!wave
2. Lavinia big grin
3. blushing 13 anisori blushing 27. 02. 1997
4. pesti happy
5. Ploiesti tongue
6. Da, am. Pai, ma inteleg destul de bine cu prietenii falsi, iar cu cei adevarati ma inteleg minunat :->
7. Tara preferata? Hm. Cred ca Grecia sau Franta. Pai, in toata lumea mi'ar placeawinking
8. Pai, ai un nume dragut :X. esti draguta ( daca tu esti in poza de la profil ), careia ii place shopping'ul ( ca si mine ), care sta mult in fata oglinzii (... ), si cred ca esti de treaba, prietenoasa, sociabila.batting eyelashes
9. Cat de neplacuta? Sincer daca stau sa ma gandesc nu gasesc o intamplare chiar foarte naplacuta, insa chiar daca ar fi fost, cand imi voi aminti voi rade de toare acele intamplari.hee hee
10. Am avut un catelus, dar mi l-a dus mama la tara, insa eu consider ca tot al meu este tongue Il chema Bitzi pig
11. Da, am. Pai, sa vedem : shopping'ul, muzica, sportul, sa ies cu prietenii, sa stau pe TPU. \dancing
12. Cele mai frumoase amintiri sunt cele alaturi de persoanele dragi. Invata sa le pretuiesti si vei avea in continuare parte de bucuriile de dinainte. :X
13. Nu. Decat sa insel sau sa fiu inselata mai bine spun/ mi se spune in fata star
14. Sunt curajoasa. Dar cu id'ul, nu monkey

O seara placuta!
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint directorul CIA, nu pot sa spun mai multe despre mine fara sa te suprim dup aasta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare
Carmen
14, aproape 15 : 02. 05. 1995
taur
Craiova
am amiciwinking
Germania, m-a impresionat evolutia ei
cam modesta laughinghee hee
n-am asa ceva, chiar nu-mi plac animalele
sa cant la chitara, sa dansez
mi-e teama sa nu fie paparazzi pe aicihee hee

| silverson a răspuns:

1. salut
2. iulian
de la 3 la 14 as putea sa iti spun, dar ai primi o vizita de la niste oameni in costume negre.

| iooaaaannnaaa a răspuns:

1.saluthappy
2.Ioana
3. 12 ani 17 mai
4. taur
6. da multi da ma inteleg cu ei dar cu unii mai putin
5. din Iasi(scuze ca am sarit intrebarea)
7.Greciaalove struck
8.Nu te cunoschee heesad
9.am avut multeoh go on...
10.motan:X...Tomitzzalove struck
11.handbal
12.-
13.Nuhappy si nici nu as faceo
14. Dasmugbig grin...ioana_99girl

| ing3rash_2017 a răspuns:

Ceau happy / Marincean Iulia /11 ani 1998 20 octombrie /balantza / Simleu-Silvaniei/da am prieteni si ma inteleg ff bine cu ei big grinbig grin / Franta la Paris / nu te cunosc dar ma gandesc ca esti draguta happykiss / pai mi-a zis un baiat ca ma place atat pe scurtwinking / caine il cheama Blacky si un viitor iepuras(va urma sa il am ) pe nume inna / sa dansez, sa cant big grinbig grin, sa rasp. pe TPU.ro (nu e chiar un hooby) / pai amintirea e ca iti dau idul meu asa mai vb poate : ing3rash_mikutz20 /nu/ti l-am dat deja rolling on the floor