| SerbanElyan a întrebat:

Acum cateva zile am luiat un program ca sa ninga pe desktop.Cand l-am pornit a zis ca nu e compatibil si m-a intrebat daca comut nustiuce ca sa fie compatibi.Am dat YES.Acum spatiul din jurul iconitelor e gri. Iata o imagine cu o parte din desktop-u meu: http://oi53.tinypic.com/b6blnd.jpg IMI PUTETI SPUNE CUM SA FA CA SPATIUL GRI SA DISPARA?

MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| ExpertInMuzica a răspuns:

Pai...Eu am avut problema asta mai de mult.Si am scos programul din calculator si totul a revenit la normal.Ascultamawinking

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Control Panel la Add or Remove Program si da remove pe programul pe care l-ai instalat.