| Lupică27 a întrebat:

Hai noroc mafiotilor, voi ce faceti in timpul liber cand nu sunteti la servici? Eu fac sport, ma uit la filme/seriale, ma plimb in aer liber.
Ideea e ca as face ceva mai interesant, mai palpitant, ce idei aveti?

26 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu adopt stilul celor din Radauti, Suceava" beau, fumez si stau degeaba"winking NOT

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Beau si f u t ca masina de cusut

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Mai cenzureaza si tu cuvintele, nu de alta dar nu o supara pe doamna admin ca are cine aici pe TPU

sa stii ca abia astept sa ma reapuc de sport, dar sa fie box sau kickbox?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu cred.

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Pilates laughing

| Lupică27 explică (pentru darrio2007):

Vrei sa vezi? laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Sau zumba cu antrenoarewinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Lupică27):

Nope. N-am ce.

| Simpatic a răspuns:

@dullcat de asta ai devenit aici noua Violleta, pentru ca faci voluntariat si de fapt nu ai un loc de munca! acum inteleg de ce iti versi aici frustarile si vrei sa pari cea mai buna de pe TPU
tu si violetta sunteti identicewinking
de fapt cu cat vrei sa pari mai apreciat si mai important pe net, cu atat esti mai slab si mai neinsemnat in realitate!
si daca am ajuns eu sa spun asta care sunt de treaba cu majoritatea userilor de pe TPU, atunci este grav pentru voi doua!
sunteti de plans!winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Învăț chestii sa corectez lumea pe TPU. Azi studiez geopolitica din America latină.

| Lupică27 explică (pentru suntserios):

Foarte bine, pe tine ne bazam, vezi ca am vorbit cu seful Nato in caz de ceva te contacteaza pe tine.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Pai vezi ca nu tine gluma... este aici pe site un anume user, nu ii dam nume dar sa zicem Violetta care stie mai multe ca mine. De ce as fi eu ala contactat

| Lupică27 explică (pentru suntserios):

Noua in tine ne e baza!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma duc la garaj si mereu am ceva de facut. Cel putin curat in masina si intins/strans rufe. Am anturaj cu care sa beau o cafea sau sa ne plimbam in cerc, ca la 18 ani.
Ceva "palpitant" este cand plecam intr-un oras vecin, sa mancam, ne plimbam si eventual sa vedem un film.
Sau se poate vizita un oras strain (sau tara), cu pretextul unui eveniment pe placul tau: concert, parada, expozitie/muzeu, festival, etc.
Din lumea auto, sunt Retroparade de primavara si toamna in toate orasele mari din tara, sunt intalniri precum Dacia Classic si Fabricat in Romania, in orase precum Brasov, Cluj, Sibiu. Este salonul SAB o data pe an la Romexpo, sunt cateva muzee private, iar la cateva luni, sunt curse de masini la Ianca, prin Arad, la Vatra Dornei, etc.
Daca te pui pe urmarit astfel de evenimente, ai foarte multe, cel putin in sezonul estival.
La fel poti merge dupa un artist preferat, pe unde are spectacole. Sau dupa o echipa de sport.
Poti cauta bilete ieftine, ca sa-ti planifici city break-uri prin Europa.

| dullcat a răspuns:

Voluntariat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te plimbi si vrei ceva mai palpitant, go to next stage. Ia o bicicleta si incepe sa iti bati propriile recorduri. 50, 100, 150 de km intr-o tura...

| Lupică27 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am bicicleta, nu e rea ideea...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lupică27):

Hehehehe, buna asta. Dar se poate si sa cazi fara daune. Cu ceva noroc, ce e drept...winking

| Frank51 a răspuns:

În ultimul timp lucrez la mașină, am refăcut capota că era lacul sărit, am polishat pe ici pe colo, urmează să vopsesc jantele pe altă culoare că prima culoare pe care am testat-o (gri 036) e cam spălăcită.

| Lupică27 explică (pentru Frank51):

Si eu ma spalai mai devreme intre destele de la picioare.

| MistarGoGu a răspuns:

4 luni concediu si mergi in Legiunea Straina daca vrei chestii palpitante!
Din prima zi cand intri pe poarta Legiunii iti intra si Euroi in Buznare!
Daca TRECI de selectia preliminara... restul e joaca de copii
Sa NU ai probleme MARI cu dantura ( dinti lipsa ) probleme la picioare, operatii serioase ca te expediaza acasa in secunda 2!
Aubagne vreo 25 Km de Marsilia 1 Regiment Etranger
BAFTA LA CHESTII PALPITANTE!

| Lupică27 explică (pentru MistarGoGu):

Am avut o perioada in care eram maxim tentat sa merg acolo sa fac un contract de 5 ani dar am inteles ca s-au stricat treburile si pe acolo.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Lupică27):

Pai ce sa faci taticu ca toata Franta este un chiveci de natii, Legiunea NU FACE exceptie!
Dai de toate specimenele posiblile de la negromani abia coborati din bananier, rusi care vin cu 60 litri de vodka in bagaj la poarta Legiunii si incearca sa ii convinga ca este APA...

| Adinamyx a răspuns:

Sex on the beach cu femeia de servici

| Lupică27 explică (pentru Adinamyx):

Trimite-o si pe la mine daca arata bine.