| ILied a întrebat:

Am gasit un scanner cu Raze X pe un site, l-am luat si nu merge. Am Nokia 5000. Este bun?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
60 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare ti'e gradina Doamne

| МŶĶÁŶ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar multi prosti sunt in ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ce site leai luat raspunde-mi pe vladdumitru99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o teapa si poate are virusi sau cevca prostii si poate iti strici teluu asa am patit eusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incertcat si eu metoda asta sa vad daca e adevarat dar degeaba ca indiferent ce tel ai avea tot nu merge an n97 iphone 4G si N8 le-am descarcat pe toate si degeaba e vrajeala

| leacin25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar la telefon Nokia 6300 merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai intalnit cazul asta si
pe alte telfoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate tiai luat o teapa mare cum sa scanezi cu telu casa poti scana trebuie sa poti sa ai macar ceva un microcip sau ceva nu ai cum si daca ar fi sa faci cu camera ai i dor de facut poze sau sa filmezi unele telefoane nu au nici macar camera video dar caner cu raze x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si mie site-ul pentru scaner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact.AM SI EU UN LG kp501 dar trebuie sa-l descarc prin mesaj la un numar.Nu incerca ca apelezi iti va lua bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor eu am descarcat de pe un site hack si imi merge si am Nokia 3500 clasic si nu mai ziceti voi ca nu merge nu merge pentru ca nu stiti cum sa il luati desteptiilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce tarif ii semeseu ca vreau sa incerc
chiar daca nu o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai avut credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca telefonul tau nu e bun pentru un scanner cu raze x.iti trebuie un Nokia n73 sau un Nokia 5230 care e touchscreen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io l-am lat odata dar l-am cumparat si mi-a mers
daca vrei sati mearga cumparal mie imi merge pe Nokia 2700 classic
:dwinking

| Jeraticx a răspuns:

Da poate ca mercge de unde stiti toti

| franta a răspuns:

Pe ce sait

| jorje92 a răspuns:

Exista o aplicatie dar nu este adevarat faptul ca are raze x, pe camera vezi imaginea mainii tale cu u schelet fals de al tau

| Matei_Alexandru_1990 a răspuns:

Paote voua nu va merge mie imi merge mi l-a facut un prieten mai mare ca mine l-am rugat frumos. insa mi la trebuit doar pentru cipsuri cu bani sa vad in care sunt bani

| geta_8965 a răspuns:

Ce sait

| 11111111111111111111111111111111111111111111111 a răspuns:

Ie super bun, folosestel cu curaz si eu il am, ce dor nu o sati zboare telefonul in aer!

| alin54 a răspuns:

Daca ar exista ce rost ar mai avea sa mergem la spital.

| 111111111111111111111111111 a răspuns:

Si eu l-am luat si nu imi merge dar nu stiu sa-l dezactivez

| silviu007 a răspuns:

Sal cfc

| nistorancristian a răspuns:

Nu poate pe nochia

| ady_9582 a răspuns:

Nu merge pt.ca trebuie sa ai sistem de operare si doar pe tel-efoanele alea performante merge sau pe tablete e.telefon(Lg optimul l 7, 8, 9 etc.)de aia nu merge ca si eu am incercat.Eu am tableta dar din pacate nu am camera in spate.