| ILied a întrebat:

Am un Nokia 5000 si nu-mi merge internetul la el. Imi da o eroare: Conexiune pachet de date nedisponibila.
Si telefonul e luat de la Vodafone. Eu sunt pe Cosmote. Asta afecteaza cu ceva?
Cum pot avea internet pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Suna la clienti de pe un alt numar Vodafone/cosmote(?). si ei iti vor da toate indicatiile de configurare. Am patit si eu, dar la Orange. Crede-ma ca nu poti rezolva problema singur, trebuie sa le comunici lor toate setarile din telefon.