| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor...am sters din greseala un mail din inbox, dar era foarte important, iar toate mailurile sterse mi-au mers in trash in afara de acela.Cum l-as putea recupera?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Odata sterse, mail-urile nu mai pot fi recuperate.
O zi buna! happy

| Bubiko a răspuns:

1. Dacă ai golit folderul "Trash" trebuie să laşi fereastra de mail deschisă.
2. Descarcă un program de recuperare a e-mailurilor, cum ar fi Recover My Email, Repair PST sau Email Recovery.
3. Cel de-al treilea pas constă în accesarea opţiunii "Open Email Data File" sau la o alta asemănătoare, în funcţie de programul instalat. Trebuie să fie folosită bara de navigare din partea stângă a ecranului, pentru a putea să se găsească folderul specific în care este localizat programul fiecăruia de e-mail.
4. Accesează fişierul de e-mail care are extensia ". pst". Apasă pe butonul "OK". După ce s-au efectuat aceste comenzi, va urma o perioadă de aşteptare, în care programul va căuta mesajele şterse.
5. Caută prin lista de e-mailuri recuperate şi vezi dacă îl găseşti şi pe cel cu pricina, pe care îl vrei înapoi. Dă click pe el şi apoi alege "Save as PST", pentru ca mesajul sş fie trimis înapoi în Inbox. Repetă procedura în cazul fiecărui mesaj pe care vrei să-l recuperezi.

| scarly86 a răspuns:

Din pacate, daca nu mai este in trash, nu l mai poti recupera.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna! e o posibilitate sa se fi dus acel email in spam dar daca nu e nici acolo din pacate nu-l mai poti recupera odata sters s-a dus si nu mai poate fi gasit nicaieri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau dar nu mai ai cum sa recuperezi acel mail.Pa!

| bianca123456 a răspuns:

Nu cred ca il mai poti recupera. imi pare rau. singura solutie este sa vorbesti cu persoana care ti-a trimil mailul si sa-i spui ca l`ai sters din greseala. succes! :*