| 999alexa a întrebat:

Am nevoie de un cod webkinz urgent ca imi expira contul, va rog dati-mi un cod nefolosit.

5 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Va rog din sufle am si eu nevoie de coroana elisabetei dati-mi-a va roglaughinglaughinglaughingdoamne ce oameni mai frate nu esti de cat o retardata un cod nu poate expiratonguetonguetonguetonguetongue

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Sa stii ca e o minciuna ca un cod poate expira! iti spun eu:am trecut prin asta...iti cer doar sa recitesti acodul cu utilizatorul si dupa aceea poti sa reintri!♥♥♥Sper ca te-am ajutat♥♥♥

| ClaraConstiantin a răspuns:

Conturile nu expira! Scrie si in ziarul webkinz!

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai avea un cont webkinz ai citi in ziarul webkinz ca conturile nu pot expira.