| Hopeees a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostrupuppy dog eyes.
Vreau si eu setarile manuale pentru web'walk la telefonul Nokia C2-01batting eyelashes...Desigur >fundoiu+votbig grin<

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Creati un profil cu numele:Webnwalk
APN (Access Point Name):wnw
Nume utilizator:wnw
Parola:wnw
Pagina de start: http://m.webnwalk.ro
Autentificare: Normala
Selectati profilul ca implicit(activ) la setari internet si setari java
Opriti si reporniti telefonul.

2 răspunsuri:
| Hopeees explică:

Mersii mult Patraticaalove struck...ma mai poti ajuta cu ceva te rogpuppy dog eyes Setarile conexiunii care sunt ca sa pot vedea clipuri pe you tube? puppy dog eyes

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii