| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cs-ul. Cand dau " Find server" imi intra pe un server idot! Si sub meniu de cs normal imi apar 3 servere angry. Cum scot chestia asta ca sa pot da obisnuit find server si sa-mi dispara serverele alea 3?

Răspuns Câştigător
| ionescuana a răspuns:

Trebuie sa descarci fisierul gamemenu.res si sa-l inlocuiesti cu cel din cs-ul tau.(adica intri in folderul cstrike si-o il copiezi acolo) Bafta.

11 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Si eu am avut problema asta.
Trebuie sa instalezi iar cs`u sau dai clic dreapta pe iconita si la run as administrator -> ok si atunci poti juca.
Eu asa am facut, sper sa reusesti si tu.

| M' a răspuns:

Dc nu instalezi cs din nou?

| scapadeplictiseala a răspuns:

M-am saturat sal tot instalez cu problema asta. nu pot sterge din folderu de cs ceva ca sa-mi disparat ala?

| Koss a răspuns:

1.intra in cstrike/resource si acolo sterge GameMenu.res

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-mi mie add:asu_pgl2012 si iti dau eu o chestie si o bagi undeva unde ai instalat cs!

| uSur3Lx a răspuns:

Da-mi mie acc la :asu_pgl2012 si iti dau eu o chestie si o sa-ti mearga!

| 1onika a răspuns:

Da si mie mi se intampla cand intram pe unele sv. dar u poti sa intri pe un alt servar de exemplu dr.alienzone.ro si iti apare un sv adica asta. asa fac eu dar mai e o modalitate der nu pot sa te ajut.Stiu ca tb sa intri in obtiuni si sa deselectezi ceva.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Exista categoria jocuri pc/online

| asdq a răspuns:

Dai in consola connect pe un sv pe care il sti. Apoi dai quit si intri in cs

| masterleague a răspuns:

La mine cand dau pe find server nu-mi apare nimic dau de 1000 de ori si nu-mi apare nimic ce sa fac?

| Radoi21 a răspuns:

Cum a zis si koss:
intra in cstrike/resource si acolo stergi GameMenu.res
Dupa intri in cs si mergewinking