| xFunkyGirlsX a întrebat:

Am o tema la tehnologie.Trebuie sa desenez evolutia plantei dar nu stiu ce sa desenez.Nu am gasit nimic pe internet. M-am gandit la o floare.Imi puteti da un sait unde sunt desenate evolutiile plantei(adica a florii). Intrebarea meea este:IMi dati un sait unde pot gasi evolutia acelei flori?

1 răspuns:
| iuliamo a răspuns:

Nu Am Gasit Un SiTe, Dar iti pot da o idee..Deci titlul este Evolutia plantei. Poti imparti foaia In mai multe parti si poti face o samanta, o tulpina mica(un firicel)si apoi tot asa