| 123Julia a întrebat:

As vrea s desenez ceva si nu stiu ce... puteti sa-mi dati idei sa desenez ceva?

P.S:Sunt in stare sa desenez orice...

Răspuns Câştigător
| Seby80 a răspuns:

Mie de exemplu imi place sa desenez Abstract Wallpapers, poti da un search pe google si alegi ce doresti, o inspiratie ma refer. O zi buna!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChiyoTheo a răspuns:

Eu de obicei desenez anime, sper sa te ajute ce iti dau:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Toate animele ce sunt aici, le-am desenat si eu.;)

| stella390 a răspuns:

O zana dar cu aripi super complicate si fusta ca un vartej de apa
te-am ajutat da-mi te rog funda

| NastaseAlina a răspuns:

Deseneaza ceva care te inspira de exemplu pe mine ma inspira si ma fascineaza mult lucrurile, intamplarile asa zise cotidiene sau care spun o poveste. Eu desenez cel mai mult scene pe care le vad in jurul meu (care ma revolta, sau care ma fascineaza dar depinde de ce vad si cum vad ), le desenez mai mult in creion... Oricum sper ca te-am ajutat.

| BuburuzaD a răspuns:

Pe mine ma bantuie de mult timp o imagine pe care as vrea sa o pun pe hartie dar niciodata nu am avut timp sa fac acest lucru big grin.Este o imagine cu o luna mare app cat toata foaia cu diferite nuante de galben pana la portocaliu si intr-o margine a ei sa fie un arbore, dar sa fie doar crengi.si poti sa mai adaugi si niste pasari negre pe dundalul lunii mai in departare.happy

| BuburuzaD a răspuns:

Poti sa desenezi o luna cat toata foaia aproape pe fundalul caruia sa se vada un arbore fara frunze.Luna sa fie cu diferite nuante de la galben la portocaliu, iar pomul sa fie negru cu nuante de maro.Tot pe fundalul lunii in departare mai poti desena si cateva pasari tot in nuante de negru.happysper ca e o idee