| SilentRp a întrebat:

Daca am deja un abonament pe numele meu la cosmote, mai pot face inca unu? Trebuie sa mai platesc ceva?

Dau

4 răspunsuri:
| Aventador91 a răspuns:

Unchiul meu are 3 abonamente la cosmote, toate pe acelasi buletin. Din cate stiu trebuie doar sa platesti abonamentele extra in fiecare luna, tu sau persoana pentru care il faci, nici o taxa suplimentara sau mai ce stiu ce.

| cristizor a răspuns:

Poti sa mai faci cate abonamente vrei pe numele tau iar factura o sa vina una singura care le include pe toate... nu stiu cel putin asa e la Vodafone

| swat1997 a răspuns:

Asa-i si la cosmote

| Raullll a răspuns:

Mai poti face inca unul, dar dupa aia trebuie sa platesti 2 abonamente si nu trebuie sa platesti in plus happy