| DaDuSH a întrebat:

Are cineva Ben 10 alien force vilgax attacks pentru pc? sau alte jocuri cu ben 10, dar tot asa

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU exista pentru PC!

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

AM UN RASPUNS ia-ti ps2 si pirateazati ps2-ul iei jocul si gata. funda?

| Darthmau5 a răspuns:

Sunt jocuri cu Ben 10 pentru ps2. poti sa folosesti PCSX2 ca sa il emulezi si sa te joci de pe PC. Problema e ca scade framerate-ul si merge in reluare la multe faze, dar nu foarte tare. Chiar si acum am pe PC Ben 10 Alien Force Vilgax Attacks si nu stiu cum. merge cum merge dar merge