| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Are cineva cont pe metin2 ro de dat, sa aiba macar lv 30 pe Pegasus ca sa pot face rost de baniwinking, poate fii si gol doar sa aiba o undita si 1k, nu mar deranja sa fie si peste 30big grinDAR PE PEGASUS.Astept raspunsurile pe privat! Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor explică:

Altcineva? Daniel nu raspunde la Mesaje!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ai cont pe metingx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati trebuie un cont de 90?

| Tadic a răspuns:

Daniel ( sau oricine care numai are ce sa faca cu un cont pe mt2ro) sa de add la killer.zap01@yahoo.com. va implor din suflet dati add si sa imi dati macar un cont pe mt2ro! sad

| daniel_9294 a răspuns:

Am lv 76 care pot sa til dau ca eu m-am plictisit de el