| JoulieT a întrebat:

Are cineva de vanzare pui de Ciobănesc Australian sau un pui Border Collie? Sau poate un Springer Spaniel Englez. Astept mesaj va rog.

3 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

In Romania, in momentul de fata, este destul de greu sa poti gasi astfel de rase!

| CherNadya a răspuns:

La noi in Romania nu stiu ce sa zic.La fel ca tine si eu caut un catel de rasa dar nici un semn pana acum...Renunta!

| Abdulgani_Sunay_1969 a răspuns:

Eu am un colii si caut la fel de culoare apropiata sa il dau la inperecheat sa obtin la fel pui frumosii am avut pui de la o femela dar nu au iesit asa de frumosi ca bobita al meu al meu este super de frumos si culori originale rar de gasit in Romania, am avut oferte bune sa il vand dar nu l-a, datastept sa gesec o femele sa luam pui. daca gasiti pe masuta si culoarea lui ar fi super sa luam pui