| laur10 a întrebat:

As dori un hack pentru meitn2 ro de exemplu easymetin2.sau trade yang. fishbot, multihack, dar vreau sa mearga!

3 răspunsuri:
| TiMan a răspuns:

Frate...iti spun sincer, lasa-te de hack-uri. 99% sunt virus si ala 1% care "e bun" da eroare deci las-o balta daca nu vrei sa petreci ore in sir descarcand tot felul de prostii ca sa-ti faci pc-u varza, iar apoi sa-ti faci nervi cand vezi ca nu merg

| laur10 explică:

Mda. daca as downloada ceva as putea sta sa raspund pe TPU la intrebari, deci nu mas plictisi virusuri mda... ce sa zic toti VIRUS VIRUS VIRUS deci si cu virus dati-mi...

| ZeitaBeta a răspuns:

Uite un Fishbot bun http://www.filehost.ro/28861914/FishBot2_4_exe/
Nici nu trebuie sa ii faci setari, sunt automate in functie de undita ta. Prinzi cu pana a 50% mai multi pesti decat in general si iti mareste si cu 30% sansa de a primi o scoica.