| Kidooooo a întrebat:

As putea cumva sa fac mai multe poze pe telefon fara sa-mi pun un card de memorie?
funda:*:*

12 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Da normal, trimiti pozele pe calculator sau pe alt telefon, asa eliberand memoria si faci alte pozebig grin

| forever4you a răspuns:

Da daca telefonul insusi are multa memorie adica eu am un telefon care nu are card si nici nu ii pot pune dar am loc de vreo 490 si ceva de pozewinking

| forever4you a răspuns:

Scuze pot sa fac 2608 de pozebig grin m-am uitat acum si ma-i am pe el si vreo 25 de poze luate de pe net plus 4 melodiibig grin

| corina977 a răspuns:

Daca. telefonul are memorie poti sa faci cate poze vrei... dar daca nu iti maiincap in telefon trebuie sa iti cumperi un card...

| AndreeaCdr a răspuns:

Sigur ca da! Depinde de memoria telefonului!happy

| WalterWhite a răspuns:

Da...pana cand e plina memoria daca nu stergi ceva ia-ti un card.

| opacatoasa a răspuns:

Daca nu ai memorie, nu.

| HoneyBooBoo a răspuns:

Depinde de memoria telefonului. Daca ai memorie mare, atunci poti sa faci multe poze si fara card, dar daca ai memoria mica atunci nu poti! sad
Sper ca ti-am fost de ajutor!
XoXo. :*

| Andr3yCzz a răspuns:

Pai asta este imposibil.
Daca ai umplut memoria telefonului iti trebuie card happy

| AlessinoDeeJay a răspuns:

Depinde de memoria telefonului. Daca e obisnuit(intre), nu poti face multe poze. Te sfatuiesc sa-ti iei un card gen micro sd sau M2.
sunt cele mai bune!
Funda?
Nu am nici una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci poze il limita memoriei interne.

| ad3linush a răspuns:

Ai putea. Dar daca vrei sa ai memorie de mai multe poze ar trebui sa iti stergi melodiile din telefon.:*