| andreew155 a întrebat:

am o problema de mai mult timp la telefon deci de fiecare data cand telefonul se inchide,din cauza bateriei ori daca il inchid eu se sterge tot de pe cardul de memorie,aplicatii poze muzica, tot ce am pe card. Am incercat si alte carduri de memorie si tot la fel care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Telefonul este devina ori este virusat. Daca il ai in garantie du-te cu el sa il trimeata in service. Daca nu este du-te la un service gsm si til face aia de acolo ori til deviruseaza ori iti schimba softu.

| andreew155 explică:

Si cum sa-l devirusez mai exact?