| xFaith a întrebat:

As vrea sa imi fac un cont pe face`book. dar nu prea am idee cam ce nume sa pun. [ ma cheama Mada. ] Dar vreau un nume cat mai oroginal posibil. ma puteti ajuta? Dau fuunda!

Răspuns Câştigător
| tagastatud_6576 a răspuns:

Numele tau e cel mai original, nu nume de cocalari si pitipoance! Facebookul este folosit pentru ati gasi preiteni vechi, cum crezi ca te vor gasi altii daca tu nu iti pui numele adevarat!

8 răspunsuri:
| Paywa a răspuns:

Numele tau real e cel mai potrivithappy

| FumezClipe a răspuns:

Pe tine te chiamă sau te cheamă?
Vrei un nume oroginal sau original?

| denis112 a răspuns:

Cel mai bine e sa pui numele tau realhappy

| Bbbia a răspuns:

Numele tau real e cel mai originalwinking

| djalex123 a răspuns:

In primul rand daca este original trebuie sa vina de la tine nu sa te inspire altiihappy funda?

| YuriGirlStory a răspuns:

Ai putea sa pui numele "Sweety Maddy". thinking

| YuriGirlStory a răspuns:

@Akwa
Sa stii ca poate a facut o greseala de tipar.si in plus.si tu ai gresit raspunsul asa ca taci tongue

| morenika17 a răspuns:

Pe facebook se pune numele real, insa daca vrei neaparat un nume original, pune o porecla de-a ta, sau nume de genu: Madutza xD;
Madu Madux;
Mada Madutza
etc.