| alinae a întrebat:

As vrea sa ma apuc de yoga. Mi se pare foarte interesanta tehnica aceasta de te relaxa.Va rog scrieti niste miscari in care as putea sta sau sa imi dati linkuri cu videoclipuri.Sau macar daca stiti niste conditii cum as putea face yoga, de exemplu sa fie liniste, cred... thinking
Si nu imi spuneti ca yoga e pacat ca numai in Romania este.

7 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Trebuie sa faci dus numai dimineata, sa nu mananci nimic cu ochi(adica sa fi vegetarian(a) ) si evident, se practica in liniste.

| jadir a răspuns:

Cauta pe youtub, dar ca sa stii ca yoga e greu de practicat si ceea ce se face la noi mai ca nu este yoga.De ce nu incerci aerobica are si exercitii de yoga e relaxant si vei avea si un corp bine lucrat.

Răspuns utilizator avertizat
| denisadr a răspuns:

Https://yoga.com/
Iti faci cont, poti vedea pozitii, cum sa ajungi, articole despre yoga si multe altele, este in engleza dar daca ai cat de putine cunostinte de baza te descurci.

| erema a răspuns:

Ce de vă lăsați înșelați? Yoga nu e o joacă și are efecte negative asupra noastră. Lăsați deoparte instinctul "de turmă" și vedeți-vă de viața voastră, aveți destule probleme. Nu cred că mai aveți nevoie și de asta. Vă băgați fără să știți! Bucurii

| RayaZuZu a răspuns:

He-he;)) si eu m-am apucat acum o saptamana. eu iau exercitiile de pe facebook :D. Uite link-ul :http://www.facebook.com/#!/CostaRicaYoga Pupici:*